Piliç Sucuk

Sultan Piliç Sucuk

Geleneksel lezzetimiz sucuğu beyaz etin hafifliğiyle buluşturan Sultan sucuk ürünleri herkesin damağına hitap eden farklı piliç sucuk çeşitleri sunmaktadır. Her yaştan kişinin büyük bir keyifle tükettiği sucuk çeşitlerinden biri olan piliç sucuk ürünleri kahvaltı sofralarınıza farklı bir lezzet çeşidi sunmaktadır. Piliç sucuk ürünleri aynı zamanda kalori ve içerik bakımından da daha hafifi bir sucuk çeşidi olduğu için diyet yapan ve formuna özen gösteren kişiler tarafından da oldukça tercih edilmektedir. Özellikle sabahları kızartarak üzerine kıracağınız yumurta ile birlikte muhteşem bir lezzet yakalayabilirsiniz. Sabahleyin ailecek yapacağınız piliç sucuklu kahvaltı ile güne enerjik ve tok bir biçimde başlayacaksınız.

Piliç Sucuk Besleyicidir

Tavuk eti besin değeri yüksek bir gıda türüdür. Protein vücudumuz için gereken temel vitaminlerden biridir. Protein özellikle çocukların ve gençlerin kas ve beyin gelişim açısından oldukça önemli bir vitamindir. Protein ağırlıklı yapılan bir kahvaltı gün içerisinde tok olmamızı sağlarken dikkat ve konsantrasyon gibi kayıplar yaşamamızı da önler. Lif yapısı bakımından oldukça zengin tavuk etinin yağsız ve yumuşak bir et türü oluşu sebebiyle hazmı da kolaydır. Piliç sucuk maliyet bakımından da diğer sucuk ürünlerine göre daha uygun bir fiyat avantajına sahiptir. Piliç sucuk alırken özel ambalajlı ürünlerde olmasına dikkat edilmedir. Sultan piliç sucukları hijyen şartlarına uygun olarak paketlenmiş ürünlerdir. İlk günkü gibi taze bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Piliç eti demir fosfor ve b2, b3, b5 vitamini bakımından oldukça zengindir. Bu vitaminler, deri ve saçlarınız için oldukça önemli vitamin ve minerallerdir. Birbirinden farklı ağırlık ve türde piliç sucuk türleri vardır. Isıl işlem görmüş piliç kangal sucuk, vakumlu kangal sucuk, mangal sucuk, dilimli sucuk ve baton sucuk çeşitlerini istediğiniz boy ve ağırlıkta sitemizden güvenli ve hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Piliç Sucuk Çeşitleri Lezzetlidir

Sucuk çeşitlerimiz kullanım alanına göre özel olarak üretilmiştir. Mangal piliç sucuklar adından da anlaşıldığı gibi daha çok mangal keyiflerinizde domates ve biber eşliğinde ekmek arası olarak yapılırken hazır kesilmiş dilimli sucuk ürünlerimiz ise sabah kahvaltılarında hızlıca hazırlayabileceğiniz şekilde dilimlenmiş olarak paketlenmiştir. Baton piliç çeşidi ise daha çok ara öğün atıştırmalarında kaşar peyniri ile tost yapabileceğiniz kolay kesime uygun şekilde hazırlanmış sucuk çeşididir.
Yükleniyor...