Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Sığır Kuşbaşı

Sultan Et tarafından veteriner hekimler kontrolünde kesilen ve kalite standartlarına uygun olarak el değmeden üretilen ve paketlendikten sonra sizlere sunulan Sultan Sığır Kuşbaşı ürünü ile lezzetli yemekler yapabilirsiniz. 400 Gramlık ürün ambalajı ile kolayca muhafaza edebilir ve tüketebilirsiniz. 
 

Sultan Sığır Kuşbaşı Özellikleri

Sultan Sığır Kuşbaşı, sığır etinin kuşbaşı şekilde doğranması sonucunda ambalajlanmış ve sizlere servis edilmiştir. Ürünün içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmaz. Ürünün saklama koşullarına uymak, sağlığınız açısından çok önemlidir. 
Sultan Sığır Kuşbaşı’nın firmamızca önerilen saklama koşulları: Ürün 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü korumaktadır. Ambalaj açıldıktan sonra ise hemen tüketilmeli ya da derin dondurucuda dondurularak saklanmalıdır. 
Sultan Sığır Kuşbaşı’nın raf ömrü 12 gündür. 

Kırmızı Etin Faydaları

Kırmızı et sağlığımız ve vücudumuz için sayısız faydası bulunan bir yiyecektir. 
•Yüksek kalitede amino grup asit içerir,
•Demir ve çinko deposudur,
•Protein kaynağıdır,
•Demirin sindirilmesine yardımcıdır,
•Kansızlığı önler,
•Kişiye enerji ve zindelik verir,
•Tiamin, Riboflavin, Niasin, Biotin, B6, B12, Pantotenik asit, Folasin gibi B kompleks vitaminler içerir,
•Manganez için de faydalı bir gıdadır,
•Sinir hücrelerini iyileştirir.


Sultan Sığır Kuşbaşı Sizin İçin Kullanıma Hazır Olarak Doğranmıştır

Kuşbaşı formunda doğranmasından ötürü Sultan Sığır Kuşbaşı eti kullanmak son derece kolaydır. Sade olarak pişirilerek kullanılabileceği gibi yemeklerin içerisine de eklenebilir. Eşit olarak doğrandığı için kolayca pişer. 


Sultan Sığır Kuşbaşı İle Yemekleriniz Artık Daha Lezzetli

Sultan Sığır Kuşbaşı ile yemekleriniz artık daha lezzetli olacak. Kaliteli üretim ve kaliteli dağıtım sayesinde ürünlerimiz tazeliğini ilk gün gibi korur.Hayvansal gıdalardan alınan besin değerleri vücudumuz için sayısız fayda sağlar. Günlük beslenmemizde yer alması gereken tüm besin değerlerini içinde barındıran Sultan Sığır Kuşbaşı ile lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Tercihinize göre sade olarak pişirebilir ya da kavurarak tüketebilirsiniz. Ürünlerimiz hazırlanmadan önce, veteriner hekimlerimiz tarafından kontrolden geçen hayvanlar tercih edilmektedir. Bu nedenle ürünlerimiz kalite ve üretim standartlarına uygun bir şekilde üretilerek sizlere sunulur. Sizlere yalnızca bu lezzeti deneyimlemek kalır.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...