Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anadolu Piliç Baton Sucuk

Baton Sucuk, genellikle sandviç ve tostlarda kullanılan bir sucuk çeşididir. Piliç Baton Sucuk, özel baharatlarla harmanlanarak sizlere sunulmuş bir üründür. El değmeden hazırlanan ve paketlenen bu ürün 350 gramlık ambalajıyla ekonomik bir kullanım imkanı yaratır. 


Anadolu Piliç Baton Sucuk 350 Gram Özellikleri

Anadolu Piliç Baton Sucuk, piliç eti, dana yağı, dana eti, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) karışımının baton formuna getirilerek hazırlanmasıyla oluşur. 350 gramlık ambalajı ile size sunulan ürün bu lezzete doymanız için özel olarak üretilmiştir. Eşsiz bir lezzete sahip olmasının yanında özel paketleme tekniği sayesinde, tazeliğini ilk günkü gibi uzun süre korur.
Anadolu Piliç Baton Sucuk 350 gram ürünün saklama koşulları: Ürün 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü korumaktadır. Ambalaj açıldıktan sonra ise 2-3 gün içinde tüketilmeli ya da derin dondurucuda saklanmalıdır.
350 gram olarak size sunulan ürünümüzün raf ömrü 6 aydır.

Besleyici bir Lezzet: Piliç Baton Sucuk

Tavuk eti besin değeri oldukça yüksek bir gıda ürünüdür. Bu nedenle tavuk eti kullanılarak üretilen Anadolu Piliç Baton Sucuk, sizlere besleyicilik vaat eder. Proteinin vücudumuz için gereken temel bir yapı taşı olduğu aşikârdır. Anadolu Piliç Baton  Sucuk, yüksek protein özelliğiyle çocukların ve gençlerin kas ile beyin gelişimi açısından oldukça önemli bir besindir. 
Anadolu Piliç Baton Sucuk, lif bakımından oldukça zengindir. Hijyen şartlarına uygun bir şekilde hazırlanan ve besin değerlerini kaybetmeden sofralarınıza ulaşan bu ürün ile sağlıklı beslenmeniz mümkündür. 


Anadolu Piliç Baton Sucuk Güvenilirdir

Anadolu Piliç Baton Sucuk, üretim tesislerinde el değmeden ve gıda standartlarına uygun şekilde üretilir. Veteriner hekim kontrolünde kesimi yapılan etlerin, alanında uzman kişilerce sucuk formuna getirilmesinden dolayı eşsiz bir lezzete sahiptir. 
 

Sizin İçin Özel Bir Lezzet olacak: Anadolu Piliç Baton Sucuk 350 Gram

Pratik olarak kullanılabilmesi ve kolay dilimlenebilmesinden ötürü Anadolu Piliç Baton Sucuk severek tüketilmektedir. 350 Gramlık ambalajı sayesinde bu lezzete doymanıza olanak tanır. Piliç sucuk sevenler için eşsiz bir lezzettir. 
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...