Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anadolu Piliç Mangal Sucuk 

Mangal severler ve mangalda sucuk severler için özel olarak üretilen ve çeşitli baharatlarla harmanlanan Anadolu Piliç Mangal Sucuk 500 gramlık ambalajıyla karşınızda. Mangal keyiflerinizde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz, özel baharatlarıyla lezzeti doruklara ulaşan, piliç etinin verdiği hafiflikle midenizi zorlamayacak bu ürün, 500 gramlık paketleriyle siz ve sevdikleriniz için kolay tüketim imkanı sunuyor. 
Farklı damak tatları için özel olarak üretilen ve çeşitli seçenekleri bulunan sucuklarımız arasında oldukça sevilen bir ürün olan Piliç Mangal Sucuk, kolay dilimlenebilmesi ve pişirilmesi ile çok fazla tercih ediliyor. 


Piliç Mangal Sucuk

Mangalda pişirilmeden önce Anadolu Piliç Mangal Sucuk’u yaklaşık olarak bir parmak kalınlığında dilimlemeniz önerilir. Önceden hazırlanan ve harlı olan mangalın üzerine dizdiğiniz sucukları, her iki tarafını da eşit miktarda pişirdiğinizden emin olduktan sonra afiyetle tüketebilir, kendinize ve sevdiklerinize bu eşsiz piliç mangal sucuk tadını deneyimleme fırsatı yaratabilirsiniz. 


Anadolu Piliç Mangal Sucuk Özellikleri

Anadolu Piliç Mangal Sucuk, özel olarak mangal için üretilmiştir. Özel baharat karışımına sahip bu ürün piliç eti, dana yağı, dana eti, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit)’dan oluşarak sizlere lezzetli bir mangal keyfi vaat eder. 
Özel karışımla hazırlanan ve el değmeden üretilen Anadolu Piliç Mangal Sucuk, 0-4 C’de ambalajı açılmadığı sürece dört ay olan raf ömrünü korur. Ambalajı açılan ürünlerin yaklaşık olarak 2-3 gün içinde tüketilmesi ya da derin dondurucuda saklanması önerilir.

Mangal Severlere Özel Lezzet: Anadolu Piliç Mangal Sucuk

Mangal tutkunları için mangalda sucuk keyfi her zaman başka olmuştur. Mangalda pişmesinden dolayı lezzeti artan piliç sucuk, içerdiği yüksek protein nedeniyle sağlıklıdır da. Hem lezzetin hem sağlığın bir araya geldiği bu ürünü çok sevecek ve mangal keyfinizden eksik etmeyeceksiniz.  Mangal piliç sucukları mangal keyiflerinizde domates ve biber eşliğinde pişirebilir ve ekmek arası olarak tüketebilirsiniz. Günün her saatinde severek tüketeceğiniz lezzetli bir üründür. Ayrıca mangal yerine normal olarak da pişirebilir ve bu lezzete ortak olabilirsiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...