Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anadolu Piliç Dilimli Sucuk 

Anadolu Piliç Dilimli Sucuk, 500 gramlık ambalajıyla sizlere eşsiz bir deneyim vaat ediyor. Çok sevilen ve tercih edilen piliç sucuğun, özel olarak dilimlenerek sizlere servis edilmesi de büyük bir kolaylık imkanı yaratıyor. Siz de ürünümüzü temin edebilir ve bu eşsiz lezzetle tanışabilirsiniz. 
Kendiliğinden dilimlenmiş olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bu eşsiz lezzet, kolay pişirme ve kolay hazırlanması nedeniyle zaman tasarrufu sağlamaktadır. Bu nedenle dilimlemekle uğraşmak istemeyenler, ya da bunun için mutfakta vakti olmayanlar için özellikle önerilir. Lezzetinden ödün vermeden hazırlanan ve paketlenen ürünümüz tüm kalite standartlarına uygundur. 


Anadolu Piliç Dilimli Sucuk 500 Gram Özellikleri

Piliç eti, dana yağı, dana eti, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) kullanılarak hazırlanan ve 500 gramlık özel ambalajıyla sunulan ürün sizlere eşsiz bir lezzet vaat ediyor. Gramajının fazla olması nedeniyle siz ve sevdiklerinizin doyarak tüketeceği bu ürün, beyaz etin vermiş olduğu hafifliğe de sahiptir. Hem kalorisinin düşük olması hem de kırmızı ete göre daha hafif olarak formülize edilmesi nedeniyle rahatlıkla tüketebilirsiniz.  
Raf ömrü 4 ay olan ürün için önerilen saklama koşulları: 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü koruması yönündedir. Ambalaj açıldıktan sonra mutlaka 2 ila 3 gün içinde tüketilmeli, tüketilmemesi halinde de derin dondurucuda dondurularak saklanmalıdır. 


Zamandan Kazanın: Piliç Dilimli Sucuk

Sabahları herkesin ihtiyacı olan biraz daha fazla zamandır. Anadolu Piliç Dilimli Sucuk, size ihtiyacınız olan zamanı veriyor. Sucuğu dilimlemek için zaman ve efor harcamanıza gerek kalmıyor. Özel olarak dilimlenen ve paketlenen ürünü yalnızca sabahları değil günün her saatinde kolaylıkla tüketebilirsiniz.


Anadolu Piliç Dilimli Sucuk 500 Gram İle Lezzete Doyun

Anadolu Piliç Dilimli Sucuk, 500 gramlık ambalajıyla lezzete doymanız için özel olarak hazırlanmıştır. Gramajının fazla olması nedeniyle siz ve sevdiklerinize bolca tüketim imkânı sunar. Siz de bu ürünü deneyimlemek ve vaat edilen bu eşsiz lezzetle tanışmak istiyorsanız, ürün sayfamızdan ürünü detaylı inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...