Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anadolu Piliç Vakumlu Kangal Sucuk

Piliç sucuk, kahvaltılar başta olmak üzere pek çok öğünde sevilerek tüketilen bir üründür. Anadolu Piliç Vakumlu Kangal Sucuk, vakumlanarak hazırlanan 200 gramlık ambalajda sizlere sunulur. 
Geleneksel sucuk lezzetinin beyaz ete dönüştürülmüş formu, düşük kalorili olması ve hafifliğiyle dikkat çeker. Kangal sucuk olması ürünün lezzetini arttırır.


Anadolu Piliç Vakumlu Kangal Sucuk Özellikleri

Anadolu Piliç Vakumlu Kangal Sucuk; Piliç eti, dana yağı, dana eti, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) malzemelerinin harmanlanması ve özel üretim tesislerinde vakumlanarak paketlenmesi sonucu sizlere sunulur. Hijyen ve kalite standartlarına uygun şekilde üretilen ürün 200 gram olması nedeniyle kolayca muhafaza edilir.  
200 gramlık ambalajıyla sunulan ürünün dilimlenmesi ve pişirilmesi son derece kolaydır. Ayrıca özel baharatlar kullanarak harmanlandığından ötürü lezzeti üst safhadadır. 
Ürünün 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü koruduğu bilinmelidir. Ancak ambalaj açıldıktan sonra 2-3 gün içinde mutlaka tüketilmeli ya da derin dondurucuda saklanmalıdır.Anadolu Piliç Vakumlu Kangal Sucuk için belirlenen raf ömrü 6 aydır.
Piliç Sucuk Lezzetli ve Faydalı Bir Besindir
 

Piliç Sucuk Lezzetli ve Faydalı Bir Besindir

Tavuk eti, besin değeri bakımından oldukça zengin bir yiyecektir. Bu nedenle sporcular başta olmak üzere pek çok kişi tarafından tüketilir. İçerdiği yüksek proteinler ve lifler, vücudumuz için çok faydalıdır. Bu nedenle kilo kontrolü yapan ya da hafif besinler tüketmek isteyenler için önerilir. Kırmızı etten üretilen kangal sucuğa göre oldukça hafif olan piliç kangal sucuk, özel olarak vakumlama teknolojisi kullanılarak paketlenir ve sizlere sunulur.


Anadolu Piliç Vakumlu Kangal Sucuk’a Sofralarınızda Yer Verin

Piliç eti vücudumuz için faydalı içeriklere sahiptir. Örneğin, demir fosfor ve b2, b3, b5 vitamini bakımından oldukça zengindir. Söz konusu bu vitaminler, deri ve saçlarınız için oldukça önemli vitamin ve mineraller olarak bilinir. 
Anadolu Piliç Vakumlu Kangal Sucuk ile sağlığınızı koruyabilir, kahvaltılarınızda ve sofralarınızda bu ürüne yer açarak gün boyu zinde kalabilirsiniz. Kolay dilimlenmesi ve pişirilmesi sayesinde bu ürünü çok seveceksiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...