Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anadolu Isıl İşlem Görmüş Piliç Kangal Sucuk

Piliç sucuk, kırmızı et tüketmeyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Ayrıca kırmızı et tüketmesine karşın piliç sucuk severler de vardır. Bunun nedeni ise piliç sucuğun kendine has özel bir lezzetinin olması ve piliç etinin de vücut için sayısız faydasının bulunmasıdır. Firmamız tarafından özel olarak üretim tesislerinde ısıl işlemden geçirilerek olgunlaştırılan ve geleneksel sucuk lezzetine ulaştırılan ürün, 400 gramlık ambalajıyla sizlere sunulmuştur. 


Isıl İşlem Nedir?

Isıl işleme büyükbaş, küçükbaş hayvan etlerinin ve yağlarının veya kanatlı hayvan etleri ve yağlarının önce kıyılarak özel ve lezzet verici baharatlar ile karıştırılması sonucu hazırlanmaya başlanılır. Ardından kıyılan ve baharatlanan bu etlerin doğal veya yapay kılıflara doldurularak işlem görmesine de ısıl işlem denmektir. Bu işlemin özelliklerinden biri de belirli koşullarda fermantasyon ve/veya kurutma işlemleri uygulanmak suretiyle nem oranı %50’nin altına düşürülmesidir. Elde edilen ürünün kesit yüzeyi mozaik görünümünde olur. 


Anadolu Isıl İşlem Görmüş Piliç Kangal Sucuk Özellikleri 

Isıl işlem Görmüş Piliç Kangal Sucuk, Piliç eti, dana yağı, dana eti, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içermektedir. Isıl işlemden geçirilen piliç etinin özel baharatlarla harmanlanması sonucu kılıflara doldurulması ve bekletilmesiyle üretilmiştir. Ürün, kırmızı et tüketmeyen fakat sucuk sevenler için biçilmiş kaftandır. Piliç etinin baharatlarla olan uyumu sonucunda ortaya çıkan, geleneksel sucuk lezzetini çok seveceksiniz. 
Ürünün önerilen saklama koşulları, 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü koruması yönündedir. Ambalaj açıldıktan sonra 2-3 gün içinde tüketilmeli ya da derin dondurucuda dondurularak saklanmalıdır.
Isıl İşlem Görmüş Piliç Kangal Sucuk’ın raf ömrü 4 aydır. 

Anadolu Isıl İşlem Görmüş Piliç Kangal Sucuk Sofralarınıza Çok Yakışacak

Günün her öğününde rahatlıkla tüketebileceğiniz bu lezzetli ürün, kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş ve paketlenmiştir. Isıl işlem görmesi nedeniyle kendine özgü bir aroması ve tadı vardır. Özellikle sabah kahvaltılarında tüketeceğiniz bu ürün ile güne zinde ve enerjik başlamanız mümkündür. İçerdiği yüksek protein nedeniyle sizi gün boyu zinde tutar ve tokluk hissi yaratır. Bu lezzetten vazgeçemeyecek, Isıl İşlem Görmüş Piliç Kangal Sucuk’u çok seveceksiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...