• Sultan
  • Çemeni Sıyrılmış Pastırma 100 gr

  • 59,00 TL
  • Kategori: Pastırma
  • Marka: Sultan
  • Ürün Kodu: 2040.177
  • Barkod: 8691722094365
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırma

Pastırma, Türk kültüründe oldukça sevilen ve aranılan bir lezzettir. Tarihi çok eskilere dayanan ve kültürümüzün adeta parçası haline gelen bu yiyeceği kahvaltılarda, hamur işlerinde ve yemeklerde rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Kurutularak yapılmasından ötürü, çiğ olarak gönül rahatlığıyla tüketilebilir. Lezzeti yapılışından ve içerdiği baharatlardan gelen bu lezzet, Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırma ile artık sofralarınızda! Hem leziz hem besinsel değerleri yüksek olan bu yiyeceği çemeninin sıyrılmış olması nedeniyle günün her saatinde gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.
 

Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırma Özellikleri

Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırma, dana eti, su, kırmızıbiber, tuz, sarımsak, koruyucu (sodyum nitrit) kullanarak hazırlanmıştır. 100 gramlık ambalajlarda size sunulur. Ambalajının 100 gramlık olması hem kolay muhafaza etmenize hem de kolayca tüketmenize olanak verir. Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırmanın belirlenen ve önerilen raf ömrü 6 aydır. Saklama koşullarına dikkat edildiği takdirde hiçbir sorun ortaya çıkmadan, gönül rahatlığı ile her zaman tüketilebilirdir. 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece 6 ay boyunca tazeliğini ve lezzetini korur. Ambalajı açıldıktan sonra ise 2-3 gün içinde tüketilmediği takdirde doldurulabilir ve daha sonra çözdürülerek aynı lezzetle tüketilebilir.

Hem Leziz Hem Faydalı: Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırma

Dana eti tercih edilerek ve kalite standartlarına uyularak üretilmiş olan bu ürün her öğünde ve her vakitte tüketebileceğiniz şekilde özel olarak sizlere sunulur. Çemen tüketmekten hoşlanmayan kişiler için özel hazırlanan çemensiz pastırma lezzetinden hiçbir ödün vermez. Çemensiz olması nedeniyle Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırma, damağınıza etin tadının çemensiz olarak ulaşmasına olanak tanır. Doğal ve katkısız olarak üretilen bu ürünün sayısız faydası vardır.
 

Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırma ile Keyifli Sofralar

Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırma, güne zinde başlamanıza yardımcı olur. Ayrıca çemeninin sıyrılmış olması nedeniyle herhangi bir koku problemi yaşamanızı engeller. Sindirim sisteminizi düzenleyen, girdiği her ortama lezzet katan bu ürün, kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak.Sultan Çemeni Sıyrılmış Pastırmayı yemeklerinizde ve hamur işlerinizde de gönül rahatlığıyla kullanabilir, doğal ve katkısız olması nedeni ile yemeklerinizin lezzetini arttırabilirsiniz.
Mustafa Recep10.05.2022 17:19
Gayet hızlı ve çok güzel paketlenmiş şekilde geliyor tavsiye ederim
özgür17.04.2022 16:38
Gerçekten çok güzel.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 

Web Sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.

Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişlerinizi Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.

Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını asağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.

Taptaze premium lezzetlerimiz sofralarınızdaki yerini alır.

Yükleniyor...