Piliç Sosis

Sultan Piliç Sosis

Özellikle çocukların severek tükettiği hafif lezzetli bir şarküteri ürünü olan Sultan Piliç Sosis sabah kahvaltılarında sadece çocukların değil yetişkinlerinde severek tükettiği bir kahvaltılık çeşididir. Çocukların sabah kahvaltılarında et ve et ürünleri tüketmeleri kemik ve kas gelişimi açısından oldukça önemlidir. Piliç sosisler fiyat uygunluğu açısından oldukça iyi olmakla birlikte tercih edilen markaya da dikkat etmek gerekmektedir. Sultan şarküteri ürünleri el değmeden üretilmiş özel baharatlarla harmanlanmış ürünlerdir. Sitemizden tek tıkla kolayca sosis siparişi verebilirsiniz. Sultan et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimizce sürekli gözlemlenerek özenle hazırlamaktayız.

Piliç Sosis Ürünleri Sağlıklıdır

Ürünlerimiz özenle kesilmiş taze ürünlerdir. Uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolamaktayız. Piliç sosislerin sağlıklı ve lezzetli oluşu sadece kahvaltı menülerinde değil börek poğaça ve farklı mezelerde de tüketilmektedir. Öğün aralarında gelen açlık hissine çözüm olarak kaşar ve sosisle hazırlanmış bir tost bütün açlık hissinizi almayı sağlayacaktır. İçindekiler: Piliç eti, dana yağı, dana eti, buz, baharat karışımı, bitkisel protein (soya), süt proteini (sodyum kazeinat), patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat), antioksidan (askorbik asit), koruyucu (sodyum nitrit). Saklama koşulları: 0-4 C?de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü korur. Ambalaj açıldıktan sonra hemen tüketilmelidir. Raf ömrü 3 aydır. Piliç sosisler makarna gibi hamur işi ürünlerde oldukça mükemmel bir lezzet katmaktadır. Piliç sosis ile yapacağınız börekleri misafirlerinize sunabilirsiniz.

Piliç Sosis Farklı Boylardadır

Piliç sosisler oldukça lezzetli bir şarküteri ürünü olduğu için sade bir şekilde yağda kızartılarak da kullanabilirsiniz. Uzun ve kısa boyları olan piliç sosis çeşitlerimiz kolayca kesilebilmektedir. Sosislerimizi sade olarak kızartabileceğiniz gibi yumurta ile de kızartarak doyurucu bir öğün yapabilirsiniz. Sosis çeşitlerimiz son derece güvenilir ve sağlıklıdır.
Yükleniyor...