Piliç Salam

Sultan Salam Piliç

Herkesin severek tükettiği bir gıda ürünü olan piliç salam hem leziz hem de oldukça besleyici ve sağlıklı bir yiyecek ürünüdür. Sultan piliç salam ürünleriyle kahvaltı sofralarınız daha keyifli ve lezzetli olacaktır. Hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiş salam ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. İçeriğindeki protein ile kas yapımızı ve fiziksel gelişimimizi güçlendirmektedir. Bu özelliğinden dolayı özellikle genç ve çocuklar için tüketimi oldukça önemlidir. Salam çeşitleri olarak oldukça zengin bir içeriğe sahip olan sitemizde damak tadınıza uygun lezzette farklı çeşit ve ebatlarda salam ürünlerimiz bulunmaktadır.

Piliç Salam Ürünlerimiz Sağlık Koşullarına Uygundur

Piliç salam çeşitlerimizi katkısız ve doğal bir şekilde üretimini yapmaktayız. Piliçlerimizin içeriğinde, piliç eti, dana yağı, dana eti, buz, baharat karışımı, bitkisel protein (soya), süt proteini (sodyum kazeinat), patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat), antioksidan (askorbik asit), koruyucu (sodyum nitrit). Saklama koşulları: 0-4 C?de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü korur. Ambalaj açıldıktan sonra hemen tüketilmelidir. Raf ömrü 5 aydır. Ürünlerimiz özel paketinde ambalajlanarak sizlere en taze haliyle sunulmaktadır. Salam ürünümüz çok talep gören bir kahvaltı çeşidi olmakla beraber kahvaltı haricinde de poğaça ve farklı makarna çeşitlerinde tatlandırıcı bir lezzet olarak kullanabilirsiniz.

Piliç Salam Ürünlerimiz Lezzetli ve Doyurucudur

Davetlerde kanepe olarak da kullanabileceğiniz piliç salam çeşitlerini misafirlerinize sunabilirsiniz. Salam ürünümüzde tıpkı diğer şarküteri ürünlerimizde olduğu gibi kızartıldıktan sonra üzerine yumurta kırılarak gün boyu enerjik hissetmenizi sağlayacak nitelikte bir enerji yiyeceği olmaktadır. Piliç salam ürünlerimizi kahvaltılarınızda tüketebileceğiniz gibi ara öğünlerde tostlarınızın arasına veya domates ve peynir ile lezzetli bir sandviç yaparak tüketebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında hafif beslenmek ve ağır yiyeceklerden kaçınmak önem kazanmaktadır. Bu yüzden yaz ayına uygun malzemelerle yapacağınız salatanızın içerisine piliç salam ürünümüzü ekleyerek gün boyu tok tutucu özellikte bir öğün yapmış olursunuz. Baton halinde olan ürünlerimiz kolayca dilimlenmek üzere tasarlanmıştır.
Yükleniyor...