Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Etçi Fermente Kangal Sucuk

Sultan Etçi Fermente Kangal Sucuk, özel fermantasyon işlemlerinden geçmesi nedeniyle lezzeti katlanarak çoğaltılmış ve sizlere servis edilmiş bir üründür. 300 gramlık paketleriyle temin edebileceğiniz bu ürün, siz sucuk severler ve bu lezzeti her an yaşamak isteyenler için özellikle önerilir.
 

Kaliteli Üretim ve Paketleme

Sultan Etçi Fermente Kangal Sucuk, özel olarak fermantasyon işleminden geçer ve başka hiçbir ısıl işleme tabi tutulmaz. Bu nedenle lezzetini içinde muhafaza ederek sizlere dek ulaşır. 
Sultan Etçi Fermente Kangal Sucuk, kültürümüzde yer alan ve oldukça sevilen kangal sucuğu sizlere kaliteli malzeme kullanarak sunar. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve paketlenen ürün tazeliğini uzun süre korur. Size ise bu lezzeti gönül rahatlığıyla deneyimlemek kalır.

Sultan Etçi Fermente Kangal Sucuk Özellikleri

Sığır eti ve yağı, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içeren ürün, geleneksel sucuk lezzetini sizlere sunar. Sucukların yapılışında bağırsağa giren kıyma ve baharatlar fermente edilerek yeni ve vazgeçilmeyen bir lezzet ortaya çıkarır. Bu fermente işlemi, çok eski tarihlerden günümüze dek gelmiş bir işlemdir. Örneğin Orta Asya Türkleri bağırsağa doldurulan bu sucuk içlerinin her iki ucunu burarak iple bağlayarak bir yere asmış ve kurumaya bırakmışlardır. Sultan Fermente Kangal Sucuk, sizlere gerçek sucuk lezzetini 300 gramlık ambalajlarıyla sunar. 
Ürün, önerilen saklama koşullarına göre muhafaza edilmelidir. 
Sultan Fermente Kangal Sucuk Saklama koşulları: Ürün 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece 6 aylık raf ömrünü korur. Ambalajın açılması durumunda ise 2 ila 3 gün içinde tüketilmeli ya da derin dondurucuda korunmalıdır.

Neden Sultan Etçi Fermente Kangal Sucuk?

Kültürümüzde sucuğun yeri her zaman farklı olmuştur. Kahvaltılar başta olmak üzere hemen her öğünde severek tercih edilen bu yiyecek, Sultan Fermente Kangal Sucuk ile daha çok sevilir. Kalite standartlarından ödün vermeden üretilen, fermente edilen ve paketlenen ürün günün her saatinde keyifle yiyeceğiniz bir formda sizlere sunulmuştur. İster tost ister sandviçlerinizde tüketebilir, ister yumurtanın içinde servis edebilir isterseniz de hamur işlerinizde kullanabilirsiniz. Bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...