Sosis

Sultan Sosis

Kahvaltı sofralarınızın en çok sevilen lezzetlerinden biri olan sosis sadece kahvaltılarda değil farklı yemekler, börek çeşitleri ve mezelerde de oldukça sık kullanılan bir yiyecek çeşididir. Eti farklı baharatlarla yoğurarak hazırlanan Sultan sosislerin çok farklı lezzette çeşitleri vardır. 250 gram dana uzun sosis ve 350 gram dana kokteyl sosis çeşitlerimiz sitemizde bulunmaktadır.

Kahvaltı Sofralarının Vazgeçilmezi Sosis

Özellikle salçalı sos, turşu ve Amerikan salatasıyla muhteşem bir sandviç keyfi yaşayacağınız sosis ürünleri ile sadece kahvaltı değil ara öğün atıştırması olarak da oldukça leziz tatlar ile damağınız tatlanacaktır. Sosisler özellikle kahvaltı saatlerinde çocuklarınızın en sevdiği ürünlerdir. Kahvaltı sofranızda ister tost olarak ister yumurta ile ya da sade olarak kızartarak tüketebileceğiniz sosisler her çeşit yiyecek ürünüyle mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Temel gıda yiyeceklerinden et ile yapıldığı için gün içerisinde tok tutma ve halsizliği kaldırma gibi bir çok faydası vardır. Özelikle yumurta ya da kaşar peyniri ile tost olarak tüketildiğinde vücudun ihtiyacı olan protein ve kalsiyum ihtiyacını gidermektedir.

Sosis Çeşitlerini Farklı Öğünlerde Tüketebilirsiniz

Saklama koşulu olarak 0-4 C?de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü korur. Ambalaj açıldıktan sonra hemen tüketilmelidir. Lezzetli ve kesimi kolay Sultan sosis ürünlerimiz özel ambalajına ilk konulduğu tazelikte bir tıkla tazeliğini kaybetmeden sofralarınıza ulaştırmaktayız. 250 gram dana sosisi ile oldukça güzel börekler yapabilirsiniz. Bu börekler ile misafirlerinizle hoş sohbet vakitler geçirebilirsiniz. Sosisli böreğinizi yerken yanında içeceğiniz çay ile damaklarınız adeta bir lezzet şöleni yaşayacaktır. Hem kızartma hem de haşlama olarak tüketebileceğiniz sosisler sade olarak tüketilebileceği gibi salçalı bir sosla da güzel tatlar elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı boyda ve çeşitte sosis ürününü bir tıkla kolayca kapınıza ulaştırıyoruz.
Yükleniyor...