Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Uzun Sosis 

Sosis, her kültürde değişik formlarda sunulan bir şarküteri ürünüdür. Özel baharatlar seçilerek, kaliteli et ile yoğrulması sonucunda Sultan Uzun Sosis olarak size sunduğumuz bu lezzet 250 gramlık paketiyle servis edilir. 
Özellikle çocukların çok sevdiği bu lezzet, günün her saatinde tüketilebilirdir. Kahvaltıdan tutun da akşam yemeğine değin her öğünde rahatlıkla tercih edebilir, bu lezzeti her öğünde yaşayabilirsiniz.  Davetlerinizde küçük atıştırmalıkların içine koyabilir; kanepe, börek, poğaçalarınızda kullanabilirsiniz. 


Sultan Uzun Sosis Özellikleri

Sultan Uzun Sosis, firmamızın seçtiği baharatlarla, kaliteli etin birleştirilmesi ve yoğrulmasıyla üretilmiştir. Sığır eti ve yağı, buz, baharat karışımı, süt proteini (sodyum kazeinat),bitkisel protein (soya),patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içerir. 250 gramlık ambalajı ile kolay tüketilir ve muhafaza edilir. Dengeli lezzeti ile her şeye yakışacak bir üründür.  Ürünün önerilen saklama koşulları aşağıda belirtilmiştir. Ürünün tazeliğini koruması için mutlaka bu koşullara uyulması gerekmektedir. 250 gramlık paketi ile kolay tüketime ve saklamaya uygundur. 
Saklama koşulları:0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü korur. Ambalaj açıldıktan sonra ürünün hemen tüketilmesi önerilir. 
Sultan Uzun Sosisin belirtilen raf ömrü 4 aydır. Tavsiye edilen saklama ve tüketim koşullarına uymanız halinde, bu lezzeti her seferinde yeniden yaşayabilirsiniz. 

Sultan Uzun Sosis Kolayca Pişirilir

Sultan Uzun Sosis, kolay dilimlenme özelliğine sahiptir. Kolay dilimlenmesi ve kolay pişirilmesinden ötürü her zaman tercih edilebilirdir.  Sade olarak, yumurta içinde ya da sandviç ve tost içinde kullanabildiğiniz gibi böreklerinizde de kullanabilirsiniz. İçerdiği kaliteli et sayesinde yüksek proteine sahiptir. Bu nedenle sizi enerjik ve zinde kılar. Yalnızca öğün olarak değil atıştırmalık olarak da tüketebilirsiniz. 
 

Sultan Uzun Sosis Kahvaltılarınızın Aranan Lezzeti

Sosis, tüm dünyada kahvaltıların aranan lezzetidir. Kendine has tadının olması, kolay hazırlanması ve kolay pişirilmesinden ötürü bugün pek çok kültürde sevilerek tüketilen ve servis edilen bir yiyecektir. Sultan Uzun Sosis ile kahvaltılarınızda yeni lezzetler ortaya çıkarabilir, çocuklarınızı ya da sevdikleriniz şımartabilirsiniz. Hem haşlayarak hem kızartarak tüketebilir, içine koyduğunuz ürünün tadını arttırabilirsiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...