Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Kıyma

Kıyma tüm sebze ve yemeklerde kullanılan, kahvaltılık olarak tüketilebildiği gibi sade olarak kavrularak da yenilebilen bir ettir. Özel bir makineden etin çekilmesiyle elde edilir. Veteriner hekim kontrolünde kesimi ve kontrolleri yapılan etlerin, özel makinelerden çekilmesiyle üretilen Sultan Kıyma, 400 gramlık ambalajı ile sizlere kolay bir kullanım imkânı yaratır. İster yemeklerinizde ister hamur işlerinizde kullanabileceğiniz lezzetli bir çeşittir.
 

Sultan Kıyma 400 Gram Özellikleri

Sultan Kıyma, üretimden paketlemeye kadar geçen süreçte el değmeden hazırlanır. Hiçbir katkı maddesi içermemesi, kendi yağının olması ve yüksek besin değerleriyle son derece sağlıklı bir yiyecektir. Kırmızı etin sayısız faydalarını içerisinde barındırır. Özel makinelerde çekilmiş ve pişirilmeye hazır hale getirilmiştir. Üretimden paketlemeye dek el değmeden hazırlanır ve size ulaşana dek saklama koşulları kontrol edilir.
Ürünün raf ömrü 12 gündür. 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece rahatlıkla muhafaza edilebilir. Ambalajı açıldığı takdirde ise bekletilmeden tüketilmesi önerilir. Tavsiye edilen muhafaza koşullarına uyulmaması ya da raf ömrünün geçmesi durumunda tüketmeniz önerilmez.

Sultan Kıyma ile Lezzetli Yemekler

Neredeyse tüm yemeklerde kullanılan ve içine girdiği her yemeği bir lezzet şölenine dönüştüren kıyma, Sultan Et ile artık sofralarınızda. Sultan Kıyma ile birbirinden lezzetli yemekler yapabilir ve bu ürünü gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Sultan Kıyma ile artık yemekleriniz daha lezzetli olacak.
 

Sultan Kıyma Sağlıklıdır

Sultan Kıyma, kırmızı etin tüm besin değerlerini içerisinde taşımaktadır. Hiçbir katkı maddesi içermemesi ve kullanılmasının kolay olması sonucunda pek çok lezzete ortak olabilir. Yüksek protein içermesi ve kan yapıcı özelliğinin olması nedeniyle her yaş grubu rahatlıkla tüketebilir. Firmamız, kesimi yapılan etlerin takibini özel olarak yapmakta ve gıda standartlarına uygun bir şekilde sizlere sunmaktadır.
 

Bu Lezzeti Çok Seveceksiniz

Vücudumuz için pek çok faydası olan kırmızı etin en kolay kullanım şekli kıymadır. Kıyma, etin çekilmiş haline verilen isimdir ve bu formuyla da kullanımı çok kolaydır. Kıyma kullanarak pek çok yemek yapabilmek mümkündür. Sultan Kıyma’nın lezzetini çok sevecek ve sofralarınızdan eksik etmeyeceksiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...