Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anadolu Piliç Kokteyl Sosis

Piliç sosis günün her saatinde ve her öğününde tercih edilmektedir. Piliç sosislerin sağlıklı ve lezzetli oluşu bu ürünü yalnızca kahvaltı menüsüyle sınırlamamaktadır. Börek, poğaça ve farklı mezelerde de rahatlıkla kullanılmakta ve afiyetle tüketilmektedir. Anadolu Piliç Kokteyl Sosis, 350 gramlık ambalajıyla sizlere ulaşmakta ve keyifle tüketmeniz için özel olarak hazırlanmaktadır. 
Anadolu Piliç Kokteyl Sosis’in 350 gramlık bu şarküteri ürününü, öğün aralarında gelen açlık hissine çözüm olarak da tüketebilir, kaşar ve sosisle hazırlanmış bir tost hazırlayarak açlığınızı bastırabilirsiniz. Ayrıca mezelerinizde de tercih edebilirsiniz.


Kokteyl Sosis

Anadolu Piliç Kokteyl Sosis, küçük boyutlarda özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle dilimlenmesi de son derece kolaydır. Özellikle uçlarını keserek eşit miktarda tüm yüzlerini pişirebilir ve afiyetle tüketebilirsiniz.


Anadolu Piliç Kokteyl Sosis Özellikleri

Anadolu Piliç Kokteyl Sosis, özenle üretilmiş ve hazırlanmış taze bir üründür. Uygun soğukluğu ve muhafaza koşullarını sağlayan buz kasetleriyle dolu strafor kutularda sizlere ulaştırılır. Anadolu Piliç Kokteyl Sosis, Piliç eti, dana yağı, dana eti, buz, baharat karışımı, bitkisel protein (soya),süt proteini (sodyum kazeinat),patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içermekte ve 350 gramlık ambalajlarla sizlere servis edilmektedir. Ürünümüz, alanında uzman kişilerce, kaliteli ürünler kullanılarak üretilmekte ve sizlere ulaştırılmaktadır. 
 Piliç sosis ürününün saklama koşullarına mutlaka uymanız gerekmektedir. Hem sağlığınız hem de ürünün lezzeti için önemlidir. Ürün 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece 3 aylık raf ömrünü korur. Ambalaj açıldıktan sonra da çok fazla bekletilmeden hemen tüketilmelidir.
Anadolu Piliç Kokteyl Sosis,  makarna veya hamur işi gibi ürünlerle oldukça mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Piliç sosis ile yapacağınız lezzetli tariflerinizi misafirlerinize sunabilirsiniz.

Anadolu Piliç Kokteyl Sosisi Çok Seveceksiniz

Anadolu Piliç Kokteyl Sosisi tüm öğünlerinizde severek tüketeceksiniz. Ayrıca farklı ve özel tariflerinize de çok yakışacak, son derece hafif bir üründür. Siz de bu lezzetle tanışmak ve birbirinden lezzetli tariflerinizde kullanmak için ürünümüzü sipariş edebilirsiniz. İddia ediyoruz, bu lezzeti çok seveceksiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...