Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anadolu Piliç Uzun Sosis

Sosis özellikle çocukların severek tükettiği, hafif ve lezzetli bir şarküteri ürünüdür. Sultan Et güvencesiyle sizlere sunduğumuz Anadolu Piliç Uzun Sosis, sabah kahvaltılarında keyifle tüketmeniz için üretilmiştir. Yalnızca çocukların değil yetişkinlerin de severek tükettiği bu kahvaltılık çeşidi, birbirinden lezzetli tarifler hazırlamanıza yardımcı olacak.Piliç Sosis Sabah kahvaltılarında et ve et ürünleri tüketmek kemik ve kas gelişimimiz açısından oldukça önemlidir ve uzmanlar tarafından önerilir. Yüksek protein içeriği sayesinde sağlığa faydalıdır. Piliç sosisler fiyat uygunluğu açısından oldukça ekonomiktir.


Anadolu Piliç Uzun Sosis Özellikleri

Anadolu Piliç Uzun Sosis piliç eti, dana yağı, dana eti, buz, baharat karışımı, bitkisel protein (soya),  süt proteini (sodyum kazeinat),patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) kullanılarak hazırlanır.  Şeklinin verilmesinin ardından el değmeden özel olarak paketlenen Anadolu Piliç Uzun Sosis, 1000 gramlık ambalajıyla Sultan Et güvencesiyle sizlere sunuluyor. Gramajının fazla olması nedeniyle ekonomik olan ürün, lezzetinden ödün vermeden sofralardaki yerinizi alıyor. Anadolu Piliç Uzun Sosisin saklama koşulları ise 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü koruması yönündedir. Raf ömrü 3 ay olan Anadolu Piliç Uzun Sosisin ambalaj açıldıktan sonra hemen tüketilmesi önerilir.

Damak Tadınıza Uygun, Kaliteli ve Güvenli

Piliç Sosis, sosis çeşitleri arasında daha ekonomik bir tercihtir. Ekonomik olması nedeniyle güvenilir markalardan tüketilmesi önerilir. Sultan Et güvencesiyle sizlere sunulan Anadolu Piliç Uzun Sosis, el değmeden üretilmekte ve paketlenmektedir. Üretim tesislerimizde yer alan, alanında uzman veteriner hekimlerce kontrollü kesim yapılmaktadır. Gıda ve hijyen standartlarına uygun şekilde hazırlanan ürünler yine aynı standartlara uygun şekilde paketlenmekte ve soğuk zincir bozulmadan sizlere ulaşmaktadır. 
Piliç etinin hafif olması, fiyatının ekonomik olması ve firmamızın sizlere vaat ettiği güven nedeniyle Anadolu Uzun Sosisi rahatlıkla tüketebilirsiniz. 


Anadolu Uzun Sosis Kolay Dilimlenir

Anadolu Uzun Sosis kolay dilimlenme özelliğine sahiptir. İster haşlayarak ister kızartarak tüketebilir, hamur işleri ve diğer tarifleriniz içinde kullanabilirsiniz. Anadolu Uzun Sosis, damak lezzetinize çok yakışacak!
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...