Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anadolu Piliç Salam

Salam her yaş grubundan insanın severek tükettiği bir yiyecektir. Herkesin severek tükettiği bu gıda ürünü, Sultan Et güvencesiyle sizlere sunulur. Anadolu Piliç Salam hem leziz hem de oldukça besleyici bir üründür. Anadolu Piliç Salam ürünleriyle kahvaltı sofralarınız daha keyifli ve lezzetli olacak siz ise bu eşsiz lezzetten kopamayacaksınız. 
Hijyen koşullarına ve kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş Anadolu Piliç Salamı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.


Piliç Salam

Piliç salam, içeriğinde kullanılan etlerin özel bir karışımla hamur haline getirilmesiyle üretilmektedir. Yalnızca kırmızı et kullanılarak üretilen salamın aksine daha düşük kalorili ve daha hafif bir yiyecektir. 


Anadolu Piliç Salam 600 Gram Özellikleri

Anadolu Piliç Salam, el değmeden üretilip paketlenmiştir. 600 gramlık ambalajıyla siz ve sevdikleriniz için eşsiz ve uzun soluklu bir lezzet deneyimi sunar. Anadolu Piliç Salam, piliç eti, dana yağı, dana eti, buz, baharat karışımı, bitkisel protein (soya),süt proteini (sodyum kazeinat),patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içermektedir. Ürün belirlenen saklama koşullarına uygun şekilde muhafaza edilmeli ve tüketilmelidir.  
Ürünün saklama koşulları aşağıda belirtilmiştir:
Saklama koşulları: 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü korur. Ambalaj açıldıktan sonra hemen tüketilmelidir.
Raf ömrü 5 aydır.

Günün Her Öğününde Severek Tüketin

Anadolu Piliç Salam başta kahvaltılarınız olmak üzere günün her saatinde keyifle tüketebilmeniz için üretilmiştir. Davetlerde kanepe yapabileceğiniz, hamur işlerinin içerisine koyabileceğiniz piliç salamı rahatlıkla sevdiklerinize sunabilirsiniz. Anadolu Piliç Salamı üzerine yumurta kırarak kahvaltılarınızda tüketerek gün boyu enerjik hissedebilirsiniz. Ayrıca Anadolu Piliç salamı ara öğünlerde, tost ve sandviçlerinizde kullanabilirsiniz. Hafif beslenmek ve ağır yiyeceklerden kaçınmak isteyenler için özellikle önerilir.


Anadolu Piliç Salam İle Farklı Tarifler Yapabilirsiniz

Anadolu Piliç Salam, özel formülüyle eşsiz bir lezzete sahiptir. Piliç etinin hafifliği ve salam için önerilen özel baharatlarla harmanlanmış bu lezzet ile çeşitli tarifler yapabilirsiniz. Klasik tariflerin dışına çıkmak ve yeni lezzetler denemek isteyenler için 600 gramlık ambalajıyla Anadolu Piliç Salam sizlerle. 
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...