Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anadolu Piliç Salam

Anadolu Piliç Salam, Sultan Et güvencesiyle sizlere sunulmuş 200 gramlık bir üründür. Farklı gramajlarda da temin edebileceğiniz bu ürünü, 200 gramlık olarak tercih edebilir ve lezzetini kaybetmeden tüketebilirsiniz. 
Anadolu Piliç Salam, özellikle kahvaltılarınız için bir numaralı besindir. İçerdiği yüksek vitamin ve minerallerin yanı sıra protein içermesi nedeniyle güne zinde ve enerjik başlamanıza olanak sağlar. Anadolu Piliç Salam, tüm kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Rahatlıkla tüketebilir ve sevdiklerinize bu eşsiz lezzeti sunabilirsiniz.


Anadolu Piliç Salam 200 Gram Özellikleri

Piliç eti, dana yağı, dana eti, buz, baharat karışımı, bitkisel protein (soya),süt proteini (sodyum kazeinat),patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) kullanılarak üretilen ve 200 gramlık paketlerle sizlere sunulan Anadolu Piliç Salam, kolay pişirilir ve kolayca dilimlenir. Gramajının 200 gram olması nedeniyle kolayca muhafaza edilebilir. Anadolu Piliç Salamın önerilen saklama koşulları ise 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü koruması yönündedir. Ambalaj açıldıktan sonra hemen tüketilmesi gereken ürünün raf ömrü ise 5 aydır. Raf ömrü geçen ve ambalajı açıldıktan sonra uygun koşullarda muhafaza edilmeyen ürünleri tüketmemeniz önerilir. Anadolu Piliç Salam, özel olarak hazırlanan lezzetlerin harmanlanması sonucu üretilmiştir. Üretim tesislerimizde, el değmeden kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve paketlenen Anadolu Piliç Salam ile lezzetli öğünler yapabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için eşsiz tarifler ortaya çıkarabilirsiniz.

Anadolu Piliç Salam ile Lezzetli Atıştırmalıklar

Anadolu Piliç salam ile lezzetli atıştırmalıklar yapmak artık çok kolay. Kolay dilimlenebilir olmasının yanında hafif olması nedeniyle Anadolu Piliç Salamdan vazgeçemeyeceksiniz. Kanepeden, böreğe kadar pek çok alanda bu ürünü kullanabilir ve lezzetin tadına varabilirsiniz. Milföylerin içinde kullanabilir, soğuk sandviç içerisinde tüketebilir ya da sabahları yumurta ile güzel omletler hazırlayabilirsiniz.


Anadolu Piliç Salam Tazeliğini Korur

Üretim tesislerimizde tüm testlerden geçerek üretilen ve paketlenen ürünümüz, soğuk zinciri bozulmadan sizlere ulaşmaktadır. Bu nedenle tazeliğini size gelene kadar korur. Lezzetli ve sağlıklı öğünler için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...