Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Etçi Mangal Sucuk

Mangal sucuk, lezzeti ve pişirme tekniğinin verdiği keyiften ötürü pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Mangal sucuktan mevsim ne olursa olsun vazgeçemeyenler ve bu lezzeti tatmak isteyenler için özel olarak üretilen Sultan Etçi Mangal Sucuk’un 300 gramlık paketli ürünleri ile bu keyfi yaşamanız ve misafirlerinize de yaşatmanız mümkündür. Favoriniz olacak bu ürünümüz sayesinde keyifli anlar yaşayabilir, bu lezzete siz de ortak olabilirsiniz.

Sultan Etçi Mangal Sucuk’un Özellikleri

Sultan Etçi Mangal Sucuk, kaliteli etlerin kaliteli baharatlarla birleşmesi sonucu üretilmiş bir üründür. Sultan Etçi Mangal Sucuk içerdiği özel baharat formülü sayesinde son derece lezzetlidir. Kolay kesilmesinin yanında mangal için özel olarak üretilmesinden dolayı pişirme esnasında kurumaz ve keyifle tüketilir. Gramajının 300 gram olması nedeniyle kolay saklanabilir ve istenilen miktarlarda tüketilebilir. Sığır eti ve yağı, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içeren Sultan Etçi Mangal Sucuk, 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece paketin üzerinde belirtilen raf ömrünü korumaktadır. Ambalaj açıldıktan sonra ise yaklaşık olarak 2-3 gün içinde mutlaka tüketilmeli veya derin dondurucuda muhafaza edilmelidir. Ürünümüzün raf ömrü 5 aydır.

Sultan Etçi Mangal Sucuk İçin Pişirme Önerileri

Sultan Etçi Mangal Sucuk, mangal için özel olarak hazırlanmış bir üründür. Pişirilmesi ve hazırlanması kolaydır. Her ne kadar kolay pişirme vaat edilse de mangalda sucuk pişirmenin belirli püf noktalarının olduğu göz ardı edilmemelidir. Bu püf noktalara dikkatle uyulduğu takdirde Sultan Etçi Mangal Sucuk’tan alınacak lezzet katlanarak çoğalır. Sucukları pişirmeden önce ilk olarak mangalı hazırlamak gerekir. Mangalın köz ve harlı olması önemlidir. Sucuklar yaklaşık bir parmak kalınlığında kesildikten sonra, hazır mangalın üzerine alınır ve pişmeye bırakılır.

Sultan Mangal Sucuk ile Lezzete Ortak Olun

Sultan Mangal Sucuk, mangal ve sucuk severler için özel olarak üretilmiştir. Kaliteli etlerin, kaliteli baharatlarla birleşmesi sonucu sofralarınıza ulaşan bu lezzete ortak olmak artık çok kolay!Sizler için özenle hazırlanan ve paketlenen Sultan Mangal Sucuk’u önerilen pişirme tekniğinde hazırladıktan sonra keyifle tüketebilirsiniz. 
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...