Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Etçi Vakumlu Acılı Kangal Sucuk

Sultan Etçi Vakumlu Acılı Kangal Sucuk, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleştirilmiş bir üründür. Özel olarak vakumlanarak paketlenmesi ürünün tazeliğini uzun süre korumasına olanak sağlar. Acı severler için vazgeçilmez bir sucuk çeşididir. Geleneksel sucuk lezzetinin vakumlu ambalaj yardımıyla korunduğu bu lezzetimizi deneyebilir ve bu lezzetin bağımlısı olabilirsiniz. 


Sultan Etçi Vakumlu Sucuk Nasıl Paketlenir?

Sultan Etçi Vakumlu Acılı Kangal Sucuk, vakumlanarak sizler için özel olarak ambalajlanır. Vakum, kelime itibariyle boşluk, havasızlık anlamında kullanılır. Vakumlama sistemi sayesinde paketleme aşamasında özel vakum ambalajları ve vakum cihazlarıyla ürünlerin havası alınır. Sizlere sunduğumuz acılı kangal sucuğun daha sağlıklı ve daha uzun sürelerce saklanabilir olması bu yöntemle sağlanır.


Sultan Etçi Vakumlu Acılı Kangal Sucuk Özellikleri

Sultan Vakumlu Acılı Kangal Sucuk, geleneksel sucuk lezzetini sofralarınıza getirir. Acı severlerin tutkunu olacağı bir tada sahiptir.  İçerdiği baharatların acı ile uyumu sayesinde bir lezzet şöleni ortaya çıkarır.
Sultan Vakumlu Acılı Kangal Sucuk sığır eti ve yağı, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içererek, lezzetini sağlamaktadır. Ürün, vakumlama sistemiyle özel olarak ambalajlanır ve sizlerin sofralarınıza sunulur. 200 gramlık ambalajı sayesinde kolayca saklanır ve tazeliğini uzun süre korur. Ürün 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece belirlenen ve belirtilen raf ömrünü korur. Ambalaj açılan ürünlerin 2-3 gün içinde tüketilmeli gerekmektedir. Tüketilmeyen ürünler dondurularak muhafaza edilmelidir. Sultan Vakumlu Acılı Kangal Sucuk’un raf ömrü 6 aydır.

Sultan Etçi Vakumlu Acılı Kangal Sucuk ile Sofralarınıza Lezzet Hâkim Olacak

Sultan Etçi Vakumlu Acılı Kangal Sucuk, lezzetli ve kaliteli ürünler kullanılarak bu ürünlerin harmanlanması sonucunda sizlere sunulur. Üretimden, paketlemeye ve sofralarınıza gelene kadar geçen süreçte tazeliğini kaybetmeden muhafaza eder. Sultan Etçi Vakumlu Acılı Kangal Sucuk içerdiği acının dengeli oluşu sayesinde sizlere günün her saatinde gönül rahatlığıyla tüketim imkânı sunar. Siz de bir acı tutkunu ve sucuk sever iseniz Sultan Etçi Vakumlu Acılı Kangal Sucuk’u satın alarak deneyimleyebilir ve sofralarınızı bu lezzetle tanıştırabilirsiniz. 
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...