Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Etçi Baton Sucuk

Sucuğun sofralarımızda ve kültürümüzdeki yeri tartışmasız derecede büyüktür. Sucuk, kullanım nedenlerine bağlı olarak çeşitli formlarda sunulmaktadır. Sultan Etçi Baton Sucuk, sahip olduğu formundan dolayı kolay kullanılabilir bir üründür. Genellikle pratik bir şekilde hazırlanan tost ve sandviçlerde kullanılır. 350 gramlık bu ürünümüz, kaliteli et ve kaliteli baharat kullanarak hazırlanmış ve sizlere sunulmuştur. Ürünümüzü sitemizden inceleyebilir ve hak ettiğiniz lezzetle bir an önce tanışabilirsiniz.

Sultan Etçi Baton Sucuk Özellikleri

Sultan Etçi Baton Sucuk, baton formundan dolayı kolay dilimlenme özelliğine sahiptir. Kolay dilimlenme formuyla hızlıca hazırlanan tost ve sandviçlerinizde kullanabildiğiniz gibi hamur işlerinde de rahatlıkla kullanabilir ve bu özel lezzetin tadını çıkarabilirsiniz. Sultan Etçi Baton Sucuk’u gramajı sayesinde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.  Sultan Baton Sucuk, Sığır eti ve yağı, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içermektedir. Ürün 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece belirlenen raf ömrünü korur. Ambalajın açılması halinde 2-3 gün içinde tüketilmeli ya da dondurularak saklanmalıdır. Sultan Baton Sucuk ürünümüzün raf ömrü 6 aydır.

Sultan Etçi Baton Sucuk İle Zamandan Kazanın

Sultan Etçi Baton Sucuk, kolay bir şekilde dilimlenmek için baton formuna sokulmuştur. Kahvaltılarımız başta olmak üzere neredeyse tüm öğünlerimizin vazgeçilmezi olan sucuğu kolayca hazırlamamız ve sunmamız bu ürünle mümkündür. Atıştırmalıklarda ve tüm hamur işlerinde gönül rahatlığıyla Sultan Baton Sucuk kullanabilir ve lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.

Sultan Etçi Baton Sucuk Nasıl Pişirilir?

Sultan Etçi Baton Sucuk, pişirme işlemi için hazırlanırken yaklaşık bir parmak kalınlığında ve eşit olarak kesilmelidir. Bu eşit kesme işlemi, sucukların aynı zamanda pişmesi için önemli bir husustur. Tavanızın bir ila bir buçuk dakika arasında ısındığından emin olduktan sonra sucukları yerleştirmeli ve pişirme işlemine geçmelisiniz. Her iki tarafın da eşit olarak pişmesi halinde sucukların üzerine birkaç damla su ilave etmeniz, sucuğun lezzetini arttıracaktır.

Sultan Etçi Baton Sucuk ile Hak Ettiğiniz Lezzet Çok Yakınınızda

Sultan Etçi Baton Sucuk, içerdiği özel formülü ve sahip olduğu kalitesiyle sizlere hak ettiğiniz lezzeti sunar. Hak ettiğiniz lezzet, Sultan Sucuk ile artık çok yakınınızda!

Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...