Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Etçi Vakumlu Kangal Sucuk

Sultan Etçi Vakumlu Kangal Sucuk acı sevmeyenler için, kaliteli et ve doğru baharatlarla harmanlanarak hazırlanmış ve 200 gramlık ambalajlarla size servis edilen bir üründür. Geleneksel kangal sucuk lezzetini bulabileceğiniz bu ürün, sucuk severler ve damak tadını önemseyenler için vakumlu ambalajlama yöntemi kullanarak paketlenmiştir. Vakumlama yöntemi, sucuğun tazeliğini korumasına olanak verirken sizlere de kaliteli ve taze ürün sunmak için geliştirilmiştir. 

Sultan Etçi Vakumlu Kangal Sucuk Özellikleri

Sultan Vakumlu Kangal Sucuk, vakumlanarak paketlenmiş ve sofralarınıza dek tazeliğini koruyarak ulaşmıştır. Geleneksel sucuk tadını sevenler ve bu lezzetten kopmak istemeyenler için özel olarak üretilmiştir. Sığır eti ve yağı, sarımsak, baharat karışımı, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içeriğine sahip, 200 gramlık Sultan Vakumlu Kangal Sucuk saklama koşullarına uyulduğu takdirde uzun süre tazeliğini korur. 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü koruyan ürün vakumlu ambalaj açıldıktan sonra ise 2-3 gün içinde mutlaka tüketilmelidir. İki üç gün içerisinde tüketilmeyen ürün, dondurma yöntemiyle rahatlıkla muhafaza edilebilir. Ürünün belirlenen raf ömrü ise 6 aydır.

Mükemmel Paketleme

Sultan Etçi Vakumlu Kangal Sucuk, acı sevmeyenler için acısız olarak üretilmiş ve vakumlanmıştır. Vakumlanarak sıkıştırılan ve ambalajlamada hava geçirmemesi sağlanan ürün, üretimden size gelene dek geçen süreçte tazeliğini korur. 200 gramlık olması, kolay muhafaza edilmesinin yanında kolayca tüketme imkânı sunar.

Sultan Etçi Vakumlu Kangal Sucuk ile Geleneksel Lezzet

Kangal sucuk, sucuk severler için vazgeçilmeyen bir lezzettir. Kolay pişirme ve kolay dilimleme özelliğinin yanında birbiriyle uyumlu baharat karışımının ortaya çıkardığı lezzet, günün her öğününde keyifle tüketeceğiniz bir forma ulaşmıştır. 
Hafta sonu ailenizle yapacağınız kahvaltılarda, davetlerinizde ve öğün aralarında atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz bu ürün ile birbirinden güzel tarifler ortaya çıkarabilir, geleneksel sucuk lezzetini tekrardan hatırlayabilirsiniz. Güvenli üretim, kaliteli paketleme ve kaliteli malzeme ilkesiyle sofralarınızı taçlandırmaya gelen bu ürüne, hayatınızda yer açın. Eğer siz de bu lezzeti tatmak ve bağımlısı olmak isterseniz ürünümüzü inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Sultan Vakumlu Kangal Sucuk ile sofralarınızda lezzete ve güvene yer açın. 
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...