Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Izgara Köfte

Köfte, her yaştan insanın severek tükettiği bir yemek olmuştur. Geleneksel damak tadımıza uyan ve kültürümüzde çok sevilen bu yiyecek; ülkemizdeki yörelere göre ayrı şekillerde hazırlanabilir.
Hazırlanmasının kısmen de olsa zaman alması nedeniyle, çalışan kişiler başta olmak üzere pek çok insan köfteyi sıklıkla tüketmez. Sultan Izgara Köfte, 400 gramlık ambalajıyla sevdiğiniz bu lezzeti her istediğinizde tüketmenize olanak tanıyor.
 

Izgara Köfte

Izgara köfte, köfteler arasında çok sevilen bir çeşittir. Izgarada yapılması nedeniyle suyunu ve yağını içinde tutan bu lezzet günümüzde hemen her mutfakta karşımıza çıkmaktadır. Izgara tadının köfte tadıyla birleşimi, yanında yenecek olan yardımcı yemeklerin çeşitliliği de bu yiyeceği sevilen yiyecekler arasına almaktadır.
 

Sultan Izgara Köfte Özellikleri

Sultan Izgara Köfte damaklarınıza bir lezzet şöleni yaşatmak için size özel olarak hazırlanmıştır. Firmamızın veteriner hekimlerin kontrolü altında kesilen dana etlerini özel üretim merkezinde hazırlaması sonucu üretilmiştir.
Kontrollü kesilen ve kaliteli olan dana etinin kıyma makinesinde çekildikten sonra yağ ve protein dengesinin ayarlanmasının ardından özel baharatlarla harmanlanarak sizlere servis edilmesiyle üretilen bu ürünü çok seveceksiniz.
Sultan Izgara köfte, en doğal ve lezzetli şekilde köfte tüketmeniz için hazırlanmakta olup, özel tarifi ile damaklarınızda unutulmayacak bir lezzet bırakacak.
Ürün, Sığır eti, sığır yağı, kuzu eti, soğan, galeta unu (buğday unu, tuz, ekmek mayası),baharat karışımı, tuz, sarımsak, antioksidan (askorbik asit) içeriğine sahip olmakla birlikte 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü korumaktadır. .Ambalaj açıldıktan sonra hemen tüketilmeli ya da derin dondurucuda dondurularak saklanmalıdır.
 
Sultan Izgara Köftenin tavsiye edilen raf ömrü 12 gündür. Tavsiye edilen tarihi geçmiş olan ürünleri tüketmemeniz önemle rica olunur.

Yemek Sofralarınız Bu Lezzeti Çok Sevecek

Üretim tesislerimizde el değmeden hazırlanan ve kaliteli et ile kaliteli baharatın birleşimi sonucu sofralarınıza ulaşan Sultan Izgara Et, oldukça sevilen bir üründür. Tüketicinin kolay ve pratik olarak hazırlayarak sofraya getirebilmesi için tasarlanan, doğal tadından ödün vermeyen bu ürün 400 gramlık ambalajıyla pişirilmeye hazırdır.
Sultan Izgara Köfte’yi pişirme önerilerine uyarak pişirdiğinizde bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...