Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan İnegöl Köfte

Çok sevilen köfte çeşitlerinden biri de İnegöl Köftedir. İnegöl köfte, adını ortaya çıktığı topraklardan almaktadır. Sultan Et,  piyasaya sunduğu 400 gramlık Sultan İnegöl Köfte ile çok sevilen bu yöresel lezzeti sofralarınıza getiriyor.


İnegöl Köfte

Yüz yılı aşkın süredir üretilen ve çok sevilerek tüketilen İnegöl Köfte, İnegöl’de bulunmuş bir köfte çeşididir. Sığır ve kuzu etinin birlikte kullanıldığı bu lezzetin yapımı da bir o kadar zahmetlidir. Kendine has özel işlemlere tabi tutulması gereklidir. Sultan Et, üretimini yaptığı bu ürün ile aranılan ve sevilen İnegöl lezzetini sizlere sunuyor.
 

Sultan İnegöl Köfte Özellikleri

İnegöl köfte, iki çeşit etin kullanılması sonucunda mevcut lezzetine ulaşmaktadır. Kıymalar, yine bu köfteye özel olarak makineden geçirilir ve uygun baharatlar eklenerek köfte formuna getirilir. Oldukça sevilen, lezzetli ve kaliteli ürünlerle üretilen Sultan İnegöl Köftenin içindekiler ise Sığır eti, sığır yağı, kuzu eti, soğan, galeta unu (buğday unu, tuz, ekmek mayası),baharat karışımı, tuz, sarımsak, antioksidandır. (askorbik asit)
Ürünün tavsiye edilen saklama koşulları: 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü koruduğu yönündedir. Raf ömrü 12 gün olan ürünü, ambalaj açıldıktan sonra hemen tüketmek gerekir. Tüketilmemesi halinde ürün, derin dondurucuda dondurularak saklanmalıdır.

Sultan İnegöl Köfte İle Siz Neredeyseniz Lezzet Orada

Yüz yılı aşkın süredir üretilen ve çok sevilen İnegöl köfteye ulaşmak için artık yolculuğa çıkmanıza gerek yok. Sultan İnegöl Köfte ile siz neredeyseniz lezzet orada!
Özel olarak sizler için üretilen ve sofralardaki yerini almak için pişirilmeye hazır köftelerimiz sizin için uzun bir yolculuktan geçiyor.
Firmamız tarafından özel üretim tesislerinde, veteriner hekim kontrolünde kesilen etlerin, İnegöl köfteye uygun şekilde kıyma makinesinde el değmeden çekilmesiyle üretilen Sultan İnegöl Köfte sizlere lezzet vaat eder. Aslına uygun şekilde az baharat kullanarak harmanlanmış olan etin tadını bastıracak hiçbir lezzet yoktur. Geleneksel İnegöl köftesi tadına uygun, iki ayrı etin birleşiminden oluşan bu köfteyi çok seveceksiniz.
Üretimden size ulaşana kadar geçen süreçte el değmeden hazırlanan bu lezzet, en yakınınız olacak.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...