Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Macar Salam

Macar salam, herkes tarafından sevilerek tüketilen, özel işlemlerden geçerek hazırlanan bir yiyecektir. Günün her öğününde yenilebilen, atıştırmalık ve kahvaltılarda kullanıldığında lezzeti arttıran bu yiyecek kolay ve pratik olarak hazırlanabilmektedir. Sultan Macar Salam 500 Gramlık ambalajı ile sizlere pratik bir lezzet deneyimi sunar. 
 

Salamların Şahı: Macar Salam

Dünya üzerinde salamların şahı olarak gösterilen bu lezzet, özel olarak seçilen baharatların harmanlanması sonucu üretilmektedir. İçerdiği baharatların dengesi ve kalitesi, salamı lezzetli kılmakta ve sevilen bir ürün haline getirmektedir. Macar Salam, kahvaltılarda ve hamur işlerinde aranan bir lezzettir. Kendine has tadı sayesinde sıklıkla tercih edilir. 
 

Sultan Macar Salam 500 Gram Özellikleri

Sığır eti ve yağı, buz, baharat karışımı, süt proteini (sodyum kazeinat),bitkisel protein (soya),patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) kullanılarak özel olarak üretilen Sultan Macar Salam, 500 gramlık ambalajı ile size servis edilir. İçerdiği baharatların kalite standartlarına uyması, kullanılan etin kaliteli seçilmesi ile lezzeti artmıştır. Üretimden sizlere ulaşana kadar süreçte, tüm kalite standartlarından geçer ve paketi ilk olarak sizin açmanıza önemle dikkat edilir. Sultan Macar Salam 500 gramlık paketiyle, kullanımı ve tüketimi kolay bir üründür. Muhafaza edilmesi kolaydır. Ürünün saklama koşullarına uyulması durumunda, 5 aylık raf ömrü korunur. 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece tazeliğinden ödün vermez. Ambalajın açılmasının ardından önerilen saklama koşullarına dikkat etmeli ve çok geçmeden ürün tüketilmelidir. 

Lezzet ve Kalitenin Birleşimi

El değmeden üretilen ve paketlenen Sultan Macar Salam 500 Gram, soğuk zinciri bozulmadan sizlere ulaştırılır. Kalite standartlarına uyan üretimi ve paketlemesi ile lezzetini içinde ilk günkü tazeliği ile barındırır. Firmamızın özel olarak seçtiği ve harmanladığı baharat karışımlarıyla lezzetlenen Sultan Macar Salam, 500 gramlık paketiyle kolay tüketim imkânı sunar. Farklı tariflerde denemeye uygundur. Tariflerinize ve yiyeceklerinize büyük ölçüde lezzet katar. Siz de salam tüketmeyi seviyor ve zengin içerikli ürünler tercih ediyorsanız ürünlerimizi inceleyebilir ve dilediğiniz gramajdaki ürünü sipariş edebilirsiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...