Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Macar Salam 

Salam, kahvaltılara ve hamur işlerine son derece yakışan bir şarküteri ürünüdür. Her yaştan insanın severek tükettiği, sandviç, tost, hamur işleri, böreklerin içine konulduğu gibi sade olarak da yenilebilen bir yiyecektir. İçerdiği vitamin ve mineraller nedeniyle, günün her saatinde ve her istenildiğinde kolayca ulaşılabilen bir besin deposudur. Sultan Macar Salam 1000 gramlık paketiyle sizlere servis edilir.
 

Sultan Macar Salam 1000 Gram Özellikleri

Firmamızın özel olarak harmanladığı baharatlarıyla, yoğrularak üretilmiş Sultan Macar Salam, kuter adı verilen makinelerde el değmeden sağlık ve hijyen şartlarına uygun olarak üretilmiş ve sizlere sunulmuştur. 
Sultan Macar Salam, yapımında kullanılan baharatlar lezzet ve sağlık açısından son derece kaliteli olarak seçilir. Türk Gıda Kodeksi Baharatlar Tebliğine uygun olarak kullanılan baharat harmanı, kaliteli et ile birleşerek mevcut formunu almıştır. 
Soğuk zinciri bozulmadan özel üretim ambalajında korunarak sizlere ulaştırılan ve ilk andaki tazeliğini muhafaza eden Sultan Macar Salam, 1000 gramlık ambalajlarıyla keyifli tüketim imkânı sunar.  Ürünü kahvaltı ve ara öğünlerde tüketebilir ve bu tadı tüm sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 
Sığır eti ve yağı, buz, baharat karışımı, süt proteini (sodyum kazeinat),bitkisel protein (soya),patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içeren Sultan Macar Salamı, 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece beş ay boyunca raf ömrünü korumaktadır. 
Ürünün ambalajının açılmasının ardından saklama koşullarına mutlaka uymak gerekmektedir. 

Sultan Macar Salam’ın 1000 Gramlık Paketiyle Lezzete Doyun

Salam, her yaştan insanın severek tükettiği bir yiyecektir. Çocukların ve yetişkinlerin severek tükettiği Macar salamı, 1000 gramlık tercih etmeniz halinde lezzete doyabilir ve farklı tariflerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özel olarak el değmeden üretilen ve paketlenen Sultan Macar Salam ile bu lezzete herkesi ortak edebilirsiniz. 
 

Sultan Macar Salam Protein Deposudur

Sultan Macar Salam, içeriğindeki B6, B12 ve folasin gibi vitaminler yardımıyla kemik ve kaslarınızı güçlendirerek yorgunluğun ve dikkatsizliğin önüne geçmektedir. Gün içerisinde almanız gereken protein miktarını karşılayarak sizlere kolay ulaşılabilir bir besin imkanı sunar.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...