Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Etçi Dilimli Kavurma

Kavurma, kültürümüzde oldukça sevilen ve tercih edilen bir yiyecektir. Genellikle bayramlarda yenilen ve tercih edilen bu yiyecek Sultan Etçi Dilimli Kavurma ile artık her zaman ve her istediğinizde yanınızda. Özel olarak kavrulduktan sonra soğutulan ve paketlenen ürün, 100 gramlık ambalajlarıyla sizlere canınınız her istediğinizde aradığınız ve özlediğiniz lezzeti sunar.

Sultan Etçi Dilimli Kavurma Özellikleri

Dana eti ve yağının tuz katılarak kavrulması sonucu ortaya çıkan Sultan Etçi Dilimli Kavurma, yüksek oranda lezzet vaat eder. Doğal ve katkısız olmasının yanında, ambalajlanması nedeniyle de kolayca muhafaza edilir. Pişirilme sonrasında soğutularak ambalajlanan ve sizlere kullanım kolaylığı sağlayan ürün, yemeklerinizde ve kahvaltılarınızda kullanmanız için özel olarak üretilmiştir. İçerdiği mineraller ve demir sayesinde sağlığınıza destek verir ve günlük beslenmenizde almanız gerekenleri sizlere sunar. 
Sultan Etçi Dilimli Kavurma, katkısız ve doğaldır. İçerisinde yalnızca dana eti ve yağı ile tuz olması, etin kalitesini korumasına yardımcı olur. Bu sayede yalnızca etin tadını alabilirsiniz.
Sultan Dilimli Kavurmanın önerilen saklama koşulları aşağıda belirtilmiştir:
0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece 6 aylık raf ömrünü korur. Ambalaj açıldıktan sonra 2-3 gün içinde mutlaka tüketilmeli; tüketilmediği takdirde derin dondurucuda dondurularak saklanmalıdır.

Başlı Başına Bir Lezzet: Kavurma

Kavurma, yalnızca et ve yağ kullanılarak hazırlanan, hiçbir katkı maddesine gerek duyulmadan servis edilen ve sevilerek tüketilen bir yiyecektir. Lezzeti, yapılışından ve etin kendi tadından gelmektedir. Sultan Etçi Dilimli Kavurma, kaliteli et kullanılarak hazırlanmış ve sizlere servis edilmiştir. Pratik ve kolay pişirilmesi sayesinde her istediğinizde size tüketme imkânı sunar.
 

Sultan Etçi Dilimli Kavurma’nın Besleyiciliğiyle Tanışın

Kavurma, son derece besleyicidir ve vücut için gerekli vitamin ile mineraller içerir. Sultan Dilimli Kavurma, içerdiği vitaminler sayesinde oldukça sağlıklı bir besindir. Protein, demir ve çinko açısından zengin bir besin deposudur. Özellikle de sabah kahvaltısında tüketildiği takdirde gün içerisinde tokluk hissi ve enerji verir. Yüksek protein içeriği kilo kontrolü yapmanızda size yardımcı olur. Zinde, enerjik ve sağlıklı olmak için kolayca hazırlayabileceğiniz Sultan Etçi Dilimli Kavurma kahvaltılarınızın ve yemeklerinizin aranan yüzü olacak. 
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...