Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Dilimli Füme Et

Füme et, atıştırmalık olarak tüketilebildiği gibi kahvaltılarda da sevilerek tüketilen bir yiyecek olarak bilinir. Sultan Dilimli Füme Et, özel olarak dilimlenmiş ve 60 gramlık paketleriyle sizlere sunulmuştur. 
Üretim şeklinden dolayı kendine has bir lezzeti vardır. Etin kaliteli olması ve özel işlemlerden geçmesi sonucunda sofralarınızdaki yerini alır. Üretimden, sofralarınıza gelene kadar geçen süreçte el değmemiş olması, firmamızın önemli ilkelerinden biridir.
 

Füme Et Nedir?

Füme et, etin tütsüleme işleminden geçirilmesiyle hazırlanan son derece lezzetli bir yiyecek çeşididir. Yüz yıllar öncesinde eti bozulmadan saklamak isteyenler tarafından geliştirilen bir yöntemle hazırlanan füme et, zor koşullara dayanabilen özelliklere sahiptir. Ayrıca is yöntemiyle olgunlaştığı için farklı ve kendine has bir lezzete de sahiptir. Lezzetindeki tütsü tadı ve olgunlaşmasından gelen aroması ile sevilerek tüketilir.


Sultan Dilimli Füme Et Özellikleri

Özel olarak üretim tesislerimizde üretilmiş olan Sultan Dilimli Füme Et ürünümüz, dana etinin lezzetli bölgelerinden seçilmiştir. Bu bölgelerin sinir ve fazla yağları alınarak üretilmiş ve sizlere sunulmuştur. Tuzda özel olarak bekletilen etler el değmeden dilimlenerek paketlenmiş ve dinlendirilmeye bırakılmıştır. Soğuk zincir bozulmadan sizlere dek ulaşır.
Üretiminin ardından dinlendirilen et fümeleri, lezzetini korur. Sultan Dilimli Füme Eti günün her öğünü keyifle tüketebilirsiniz.
Sultan Dilimli Füme Et, dana eti, tuz, dektroz, tütsü aroması, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) içermektedir. Özel olarak hazırlanan ve üretilen bu ürün, son derece lezzetli ve doyurucudur. 
Ürünün önerilen saklama koşulları 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü koruması yönündedir. Ambalaj açıldıktan sonra ise tazeliğini kaybetmeden hemen tüketilmesi önerilir. 
Sultan Dilimli Füme Etin raf ömrü 4 aydır.

Sultan Dilimli Füme Et ile Sağlıklı Kalın

Füme et besin değeri oldukça yüksek bir gıdadır. İnsan vücudunun gündelik olarak alması gereken temel vitaminler ve amino grup asitler et ürünlerinde mevcuttur. Sizler için özel olarak hazırlanan ve dilimlenerek servis edilen Sultan Dilimli Füme Eti, sabahları tüketerek güne zinde başlayabilirsiniz. Ayrıca bağışıklık sisteminizi güçlendiren ve sizi sağlıklı kılan bu ürünü günün diğer öğünlerinde de severek tüketeceksiniz.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...