Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sultan Etçi Aç-Ye Dilimli Dana Macar Salam

Dilimli Dana Macar Salam, atıştırmalık olarak tüketilebildiği gibi kahvaltılarda da sevilerek tüketilen bir yiyecek olarak bilinir. Sultan Etçi Aç-Ye Dilimli Dana Macar Salam, özel olarak dilimlenmiş ve 50 gramlık paketleriyle sizlere sunulmuştur. 
Etin kaliteli olması ve özel işlemlerden geçmesi sonucunda sofralarınızdaki yerini alır. Üretimden, sofralarınıza gelene kadar geçen süreçte el değmemiş olması, firmamızın önemli ilkelerinden biridir.
 

Sultan Etçi Aç-Ye Dilimli Dana Macar Salam 50 Gram Özellikleri

Sultan Etçi Aç-Ye Dilimli Dana Macar Salam 50 gramlık paketiyle sizlere servis edilir. Sığır eti ve yağı, buz, baharat karışımı, süt proteini (sodyum kazeinat),bitkisel protein (soya),patates nişastası, tuz, stabilizör (sodyum polifosfat),antioksidan (askorbik asit),koruyucu (sodyum nitrit) kullanılarak hazırlanmıştır. İçerdiği baharatlar özel olarak firmamız tarafından harmanlanmış ve bu eşsiz lezzet ortaya çıkmıştır. Soğuk zinciri bozulmadan sizlere ulaştırılan bu eşsiz lezzet, tüm kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmiş ve paketlenmiştir. Ürünün 50 gramlık paketlerde size sunulması, kolay tüketim ve rahat muhafaza imkanı yaratır.
Ürünün saklama koşullarına dikkat edilmesi, bu lezzetin uzun süreli saklanmasını sağlayacaktır. Önerilen saklama koşulları 0-4 C’de ambalaj açılmadığı sürece raf ömrünü koruması yönündedir. Ambalaj açıldıktan sonra hemen tüketilmelidir. Ürünün belirlenen ve belirtilen raf ömrü 3 aydır.

Sultan Etçi Aç-Ye Dilimli Dana Macar Salam Besin Değerleri Bakımından Zengindir

Tüm dünyada ve ülkemizde sevilerek tüketilen bir şarküteri ürünü olan Macar salam, besin değerleri bakımından oldukça zengindir. Yüksek protein içeriği, B6, B12 gibi vitaminleri içermesi, enerjik ve zinde olmanızı sağlar. Ayrıca sürekli olarak et tüketmeyen bireyler için kolay ulaşılan bir protein deposudur. Atıştırmalık olarak dahi rahatlıkla tüketilebilir.
 

Sultan Etçi Aç-Ye Dilimli Dana Macar Salam 50 gramlık Paketiyle Kolay Tüketilir

Sultan Etçi Aç-Ye Dilimli Dana Macar Salam 50 gramlık paketiyle kolay muhafaza edilmekte ve tüketilmektedir. Kaliteli ambalajlaması sayesinde lezzetini ve tazeliğini ilk günkü gibi korur. Sultan Etçi Aç-Ye Dilimli Dana Macar Salam’ı tercih etmeniz halinde tüm sandviç ve tostlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca hamur işlerine çok yakışması ve kahvaltılarda sevilerek tüketilmesi de bu ürünü sevilen ürünlerimiz arasında var etmiştir. Sultan Macar Salam ile lezzeti yeniden keşfedin.
Ödeme Ve Teslimat
Web sitemizden hızlı ve kolay sipariş verebilirsiniz.
Güvenli bir şekilde, anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir ya da banka hesaplarımıza havale yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
Taze - Doğal - Lezzetli
‘Sizin İçin En Kaliteli Etleri Seçiyoruz’
Doğal baharatlar ve doğal bağırsak kullandığımızlezzetlerimizin hikayesi en iyi çiftliklerden başlayıp, muhteşem lezzeti ile damaklarınızda son buluyor.
 
 
Özenle Üretiyoruz
Sizin için özenle seçtiğimiz etleri firmamızda görevli gıda mühendisleri ve veteriner hekimlerimizin kontrolünden geçirereküretimsistemimize alıyoruz.
Lezzet ürünmlerineişlenmeden önce ve üretim süresince birçok farklı teste tabi tutuyoruz.
 
 
 
 
Hijyen Ve Kalite
Siparişleriniz Sultan Et depolarında, hijyen koşullarına uygun şekilde ve kalite kontrol görevlilerimiz tarafından sürekli gözlemlenerek özenle hazırlanır.
 
Bu konudaki hassasiyetimizi aldığımız kalite belgeriyle kanıtladık.
 
 
Tüm Alışverişlerinizde Ücretsiz ve Özel Kutularda Buzzz Gibi Kargo
Taptaze hazırlanan ürünler, uygun sıcaklığı ve muhafaza koşullarını sağlayan özel buz kasetleriyle dolu strafor kutularda kargolanır.
Bu şekilde çok uzun mesafelere kadar ürünlerimizin dayanıklılığı garanti edilir. Türkiye'nin dilediğiniz yerinden sipariş verebilirsiniz.
Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla mesafe tanımaksızın hızlı ve kusursuz gönderim koşullarımız ile ürünlerimizin tazeliği garantimiz altında.
 
 
Koşulsuz Şartsız İade Garantisi
Lezzet ve kalitemize her zaman güveniyoruz. Bu yüzden tüm alışverişlerinizde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyoruz.
 
 
 
Yükleniyor...